1% na Fundację

Jesteśmy przekonani, że siła Kościoła zależy od tego, w jaki sposób celebruje się liturgię. Jeśli podzielasz to przekonanie, wesprzyj nasze działania, przekazując 1% podatku.

1% wiele znaczy

Jesteśmy przekonani, że siła Kościoła zależy od tego, w jaki sposób celebrowana jest liturgia. Dla większości katolików udział we Mszy jest podstawową formą przeżywania wiary. Od tego, co zobaczą, usłyszą i czego doświadczą w czasie liturgii zależy jakość ich więzi z Chrystusem. Dlatego uczymy wiary i udostępniamy narzędzia do jej przeżywania. Wierzymy, że dzięki temu odnowi się Kościół.

Prowadzimy działalność pożytku publicznego w zakresie nauki, wychowania, ochrony dóbr kultury i tradycji. Czynimy to poprzez projekty edukacyjne, wydawnicze i duszpasterskie.

Ewangeliczna owca daje gwarancję: 1% na Fundację Dominikański Ośrodek Liturgiczny wiele znaczy! Jeśli chcesz przyczynić się do odnowy Kościoła, możesz przekazać 1% swojego podatku na realizację naszych celów statutowych – wypełniając swój PIT, wpisz numer KRS: 0000354036.

PIT-37


Pamiętaj, że przekazanie 1% podatku nic nie kosztuje: i tak trzeba go zapłacić. Jeżeli nie wskażesz organizacji pożytku publicznego, cały podatek trafi do urzędu skarbowego.