Drugie „Liturgiczne espresso”

19 listopada 2018

Pierwsze spotkanie z cyklu „Liturgiczne espresso” już za nami (zdjęcia dostępne na naszej stronie) - teraz zapraszamy już na drugą katechezę. Widzimy się w najbliższy poniedziałek 19 listopada o 19:00 w Auli św. Tomasza w klasztorze oo. Dominikanów przy Stolarskiej 12!

„Liturgiczne espresso” to cykl spotkań, które organizujemy w trzecie poniedziałki miesiąca w roku akademickim. Ma łączyć aspekt wyrazistości smaku przekazywanych treści z krótką formą (jak niewielka objętość espresso) i nieformalnym charakterem dyskusji (jak spotkanie przy kawie).

Pamiętajcie też o specjalnej ofercie kawowej Piekarni i Kawiarni Lajkonik przy pl. Dominikańskim 2 (kto był na pierwszym spotkaniu, ten wie - kto będzie dopiero na drugim, dowie się w poniedziałek). Zaproszenie obowiązuje także przed katechezą!

Spotkanie prowadzić będzie Anna Łoś z Radia Kraków, której zadaniem będzie przepytywanie różnych gości - tym razem będą to ojcowie Jan Andrzej Kłoczowski OP i Dominik Jurczak OP. Temat durgiego spotkania brzmi „Liturgia a czas”. Serdecznie zachęcamy do wysyłania wszelkich pytań poprzez stronę www.liturgiczne.es - będą one miały pierwszeństwo przed pytaniami zadawanymi na żywo podczas spotkania.

Do zobaczenia w najbliższy poniedziałek 19 listopada o 19:00 w Auli św. Tomasza na III piętrze Kolegium Filozoficzno-Teologicznego, przy Klasztorze oo. Dominikanów, ul. Stolarska 12 w Krakowie - wejście przez drzwi z tablicą „Klasztor Dominikanów”, krużganki i klasztorne Atrium - zobacz na mapie.

Udostępnij wydarzenie na Facebooku, aby o spotkaniu dowiedzieli się też inni!