Jesteśmy na targach LubSacro

23 - 25 września 2014

Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko podczas targów LubSacro 2014, które odbędą się przy ul. Dworcowej 11 w Lublinie w dniach 23-25 września. Targi będą czynne we wtorek i środę od 10.00 do 18.00 oraz w czwartek od 10.00 do 15.00. Wstęp na targi jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji.

Na stoisku poświęconym przede wszystkim serwisowi Liturgia.pl można będzie znaleźć informacje o portalu, a także szeroki wybór publikacji dostępnych na co dzień w sklepie internetowym, m.in. obydwa tomy śpiewnika „Niepojęta Trójco” i pozostałe nowości wydawnicze Fundacji, a także inne płyty i książki - m.in. Wydawnictwa W drodze.

Dla naszych Gości przygotowaliśmy oczywiście promocyjne ceny, ale Czytlenicy bloga mogą otrzymać dodatkowy rabat 10% na wszystkie produkty Fundacji (z wyjątkiem Regulae Cantus) - wystarczy przy zakupie podać hasło „blogozniżka”. Rabat łączy się ze zniżką targową, ale nie łączy się z innymi promocjami.

W związku z udziałem w targach nasze krakowskie biuro będzie nieczynne do czwartku włącznie. Sklep przy ul. Stolarskiej 12 działa w tym czasie bez zmian, czyli w godz. 9-17.