Kolędowanie z Dominikańskim Ośrodkiem Liturgicznym

2 stycznia 2020

Tradycyjne kolędowanie z Dominikańskim Ośrodkiem Liturgicznym rozpoczniemy w najbliższy poniedziałek 6.01.2020 o 16:30 w krakowskim Klasztorze Ojców Dominikanów. Wszyscy są zaproszeni, aby wspólnie wyznać wiarę w Boże Wcielenie.

Kolędowanie odbędzie się w Kapitularzu (wejście przez krużganki od ul. Stolarskiej 12 w Krakowie). Dla uczestników przygotowane będą teksty pieśni, a także kawa i herbata - ale wszelkie wypieki, owoce, sałatki itp. przyniesione na spotkanie będą bardzo mile widziane.

Na stronie Liturgia.pl możecie zobaczyć film i zdjęcia z zeszłorocznego kolędowania, połączonego z koncertem „Jezu, Śliczny Kwiecie - 15 lat później”. Do udziału w koncercie zaprosiliśmy braci, którzy w 2004 roku stworzyli materiał na płytę, śpiewając oraz grając na skrzypcach, gitarze, flecie i akordeonie. Podczas koncertu usłyszeliśmy m.in. ojców Dawida Kusza – cenionego muzykologa i kompozytora muzyki liturgicznej oraz Tomasza Nowaka – znanego rekolekcjonistę i kaznodzieję oraz braci studentów z krakowskiego klasztoru.

W tym roku planowane jest wydarzenie bardziej kameralne, ale w równie ciepłej atmosferze. Zapraszamy, żebyście to popołudnie spędzili z nami - koniecznie zaproście też rodzinę i przyjaciół, miejsca nie powinno zabraknąć dla nikogo.