Kolędy na trzy-czte-ry

28 października 2016

Wesprzyj dobry projekt muzyczny – także dzięki Tobie wydamy unikatową płytę z kolędami. A nasze nagrody dla darczyńców rozwiążą zawczasu Twój coroczny problem szukania prezentów pod choinkę!

Kolędy znamy. Rzadziej śpiewamy. Częściej słuchamy, nucąc pod nosem. Niestety, w przestrzeni medialnej, są wypierane przez anglojęzyczne piosenki o śniegu, oddawaniu serca czy dzwonkach sań. Nie godzimy się na to, dlatego nagraliśmy płytę z kolędami wiele lat temu zapisanymi przez naszych przodków. Przywracamy pamięć i tradycję.

Autorami płyty są Magda Krzywda i Sławek Witkowski – chorzowscy muzycy.

Kochamy muzykę, mieszanie brzmień – muzyki dawnej, ludowej z jazzem i bluesem. Ta wielonurtowa kompozycja pozwala współczesnemu odbiorcy odnaleźć się wśród niecodziennych słów dawno zapomnianych kolęd. Powoduje, że nie są obce, a wręcz poruszają serca znajomym, wielowiekowym rytmem. W nagraniu wykorzystaliśmy zabytkową gitarę klasyczną i harfę romańską. Posłuchaj:

Materiał na płytę już nagraliśmy, teraz zbieramy pieniądze na jej wydanie. Chcemy, żebyś wraz z nami poczuł radosny klimat. Kolędował z nami. Podaruj płytę swoim bliskim pod choinkę. I razem śpiewajmy. Na trzy-czte-ry!

Wydawcą płyty jest Fundacja Dominikański Ośrodek Liturgiczny, która postanowiła nas także wesprzeć w niektórych pakietach. Dlatego korzystaj: jednym pakietem nagród zapewnij sobie połowę prezentów pod choinkę!

Wystarczy wejść na stronę projektu, wybrać najlepszy dla siebie pakiet nagród (są różne możliwości do wyboru, ale w każdym jest nasza płyta kolędowa) i wpłacić odpowiednią kwotę poprzez bezpieczny e-przelew. Darowizny (bez nagród) można składać też na konto Fundacji.