Mamy książkę! Zapraszamy na spotkanie z autorem

15 grudnia 2013

Dziś rano, prosto z drukarni przybył do nas cały nakład nowej książki Tomasza Dekerta „Tylko Bóg wie, czy istnieje”. Z czystym sumieniem możemy potwierdzić, że to wyjątkowa pozycja, która zachwyci najbardziej wymagających i zaprosić Was na spotkanie z autorem w najbliższą niedzielę.

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z autorem książki „Tylko Bóg wie, czy istnieje” w niedzielę, 15 grudnia ok. godziny 13:00 (po Dwunastce) w klasztorze oo. Dominikanów przy ul. Stolarskiej 12 w Krakowie. Podczas spotkania fragmenty książki będą czytać aktorzy; książki będzie można zakupić w promocyjnej cenie.

Książka „Tylko Bóg wie, czy istnieje. Teologia dziecięca” to wyjątkowa i pięknie wydana publikacja jest doskonałym pomysłem na prezent pod choinkę dla całej rodziny. Miłym dodatkiem, zaplanowanym z myślą o najmłodszych czytelnikach, jest kolorowanka-wyrywanka, którą znajdą w środku.

Patronat nad publikacją objęła Fundacja Sto Pociech oraz Gość Niedzielny, Radio eM, miesięcznik katolicki List, IMF.pl, Dominikanie.pl i Liturgia.pl.