Nasza muzyka na Targach Książki

24 - 27 października 2013

Serdecznie zapraszamy w dniach 24-27 października 2013 na Targi Książki w Krakowie, gdzie będzie można zakupić m.in. płyty Dominikańskiego Ośrodka Liturgicznego z wyjątkową muzyką liturgiczną.

Nasze płyty (zawsze dostępne w sklepie internetowym) na targach będą dostępne na stoisku Wydawnictwa Polskiej Prowincji Dominikanów „W drodze” (numer C8), zlokalizowanym tradycyjnie w religijnym sektorze hali wystawienniczej. Oczywiście, nie zabraknie tam także szerokiego wyboru publikacji dominikańskiej oficyny, które będzie można kupić z 10-procentowym rabatem.

Specjalną ofertę przygotowało też współpracujące z nami Wydawnictwo eSPe (stanowisko C-16), które będzie gościć m.in. o. Leona Knabita OSB czy bp. Grzegorza Rysia. Przewidziano także loterię, rabat 20% na całą ofertę, wybrane tytuły za pół ceny oraz tanią książkę po 5 zł.

Tradycyjnie na Targach Książki nie zabraknie Stowarzyszenia Ewangelizacji przez Media List (stoisko C-20), wydawcy zaprzyjaźnionego i sąsiadującego z naszą redakcją miesięcznika „List”, czasopisma „Biblia krok po kroku” oraz serii ciekawych i pięknie wydanych książek.