Nasze stoisko na SacroExpo w Kielcach

17 - 19 czerwca 2013

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska nr E-49 na targach SacroExpo 2013, które odbędą się od poniedziałku do środy, 17-19 czerwca w Kielcach. Będą tam czekać na Was specjalne zniżki i konkursy!

Zaprezentujemy bogatą ofertę płyt z muzyką liturgiczną przez nas wydanych lub dystrybuowanych, śpiewnik Niepojęta Trójco (tom II), książkę „Sakrament i misterium” oraz szeroki wachlarz książek dominikańskiego wydawnictwa „W drodze”. Będzie można także zasięgnąć informacji na temat projektów Fundacji i zapoznać się z naszymi stronami.

Wszystkie produkty będziemy oferować w promocyjnych cenach, ale specjalnie dla Czytelników naszego bloga przygotowaliśmy dodatkowy rabat w wysokości 10%. Aby skorzystać z promocji, wystarczy odwiedzić nasze stoisko i przed zakupem podać hasło „śledzę bloga” (zniżka liczona dodatkowo od promocyjnej ceny na targach, ale nie łączy się z pozostałymi promocjami).

Warto wspomnieć także, że osoby, które dokonają zakupów na kwotę powyżej 50 zł na naszym stoisku będą mogły dodatkowo wygrać cenne nagrody w konkursie.

W tym roku na halach targowych będzie można zapoznać się także m.in. z najnowszymi projektami obiektów sakralnych, rozwiązaniami z zakresu oświetlenia, nagłośnienia, ale także z mozaikami i witrażami, dewocjonaliami, szatami i naczyniami liturgicznymi. Nie zabraknie dzwonów, konfesjonałów, systemów alarmowych.

Serdecznie zapraszamy, będziemy na Was czekać na E-49!