Otwarcie sklepu na krużgankach

28 lipca 2014

Serdecznie zapraszamy na oficjalne pobłogosławienie i otwarcie naszego sklepu stacjonarnego na krużgankach krakowskiego klasztoru oo. Dominikanów, przy ul. Stolarskiej 12 w Krakowie w poniedziałek o godz. 12:45, z udziałem o. przeora Michała Mitki OP i prezesa Fundacji, o. Tomasza Grabowskiego OP.

Ogromnie cieszymy się, że wreszcie nasze wydawnictwa – a także szeroki wybór innych, wartościowych książek i nagrań religijnych – będą dostępne w sklepie z prawdziwego zdarzenia. Jesteśmy też dumni, że możemy Wam zaprezentować nowy sklep o jakim marzyliśmy.

Choć nasza oferta będzie się stale poszerzać, już teraz znajdziecie na naszych wyjątkowych, sześciennych półkach wiele dobrych książek, płyt, a także medaliki, przypinki i koszulki, płaskorzeźby czy krzyże na ścianę, jakie trudno znaleźć w zwykłych sklepach z dewocjonaliami. Odwiedzającym nas klientom stale towarzyszyć będzie w tle oferowana przez nas muzyka – oczywiście, będzie można także przed zakupem posłuchać wskazanych nagrań Fundacji.

W czasie wakacji sklep będzie czynny od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9:00 do 17:00. Można do niego trafić, wchodząc do klasztoru oo. Dominikanów przy ul. Stolarskiej 12 w Krakowie przez drzwi furty – przeszklone wejście do sklepu znajduje się po lewej stronie, między drzwiami a schodami w dół. Jak zawsze, można u nas płacić kartami (Visa, MasterCard, Maestro, American Express, Diners Club) czy odpowiednim telefonem komórkowym.

Każdemu chcielibyśmy się pochwalić naszym nowym sklepem, ale jeśli nie macie możliwości, aby zobaczyć go osobiście – jesteśmy do dyspozycji także pod numerem 12 44 66 265 oraz w sklepie internetowym Liturgia.pl.

Nasze biuro przy ul. Dominikańskiej 3/11 nadal pozostaje do Waszej dyspozycji (od poniedziałku do piątku między 10 a 16), służąc m.in. informacjami o prowadzonych przez nas projektach czy zbliżających się warsztatach, ale nie prowadzi już sprzedaży ani wydawania zamówień internetowych.