Otwarta próba naszego Chóru

30 listopada 2017

Bywacie na naszych wydarzeniach i jesteście ciekawi, jak pracujemy nad repertuarem? Szukacie dla siebie dobrego miejsca do śpiewania? Jesteście ciekawi, jak wygląda „ten chór u dominikanów”? A może nigdy nie słyszeliście o Chórze Dominikańskiego Ośrodka Liturgicznego, ale chcecie sprawdzić czy śpiewanie to w ogóle coś dla Was? Każdy powód jest dobry, aby przyjść na Otwartą Próbę w czwartek, 30 listopada o 19:30.

Podczas próby czeka Was udział we wspólnej rozśpiewce – czyli serii ćwiczeń z emisji głosu na dobry początek śpiewania, wspólna nauka utworu wielogłosowego wraz ze wszystkimi chórzystami, towarzyszenie nam w zaawansowanej już pracy nad aktualnym, adwentowym repertuarem, który przygotowujemy na wydarzenie 21.12.2017 r., okazja do poznania Fundacji Dominikański Ośrodek Liturgiczny oraz możliwość spotkania ludzi, którzy cenią sobie piękną muzykę i obcują z nią na co dzień oraz rozwijają się przez wspólny śpiew.

Brzmi dobrze, prawda?

Daj nam znać, że się wybierasz – będzie nam łatwiej przygotować się do próby! Skontaktuj się z nami przez Facebooka lub za pośrednictwem koordynatorki: [email protected], tel. 793 590 026.

Spotykamy się w Klasztorze Ojców Dominikanów, ul. Stolarska 12, Kapitularz (wejście przez furtę, po lewej od Bazyliki, potem za oznaczeniami).

Wydarzenie odbywa się w ramach „Święta Organizacji Pozarządowych – Festiwalu Organizacji Pozarządowych 25.11 - 2.12.2017 r.”, które organizują: Fundacja Biuro Inicjatyw Społecznych, Federacja Małopolska Pozarządowa oraz Stowarzyszenie Regionalne Centrum Wolontariatu w Krakowie. Szczegółowe informacje: http://bit.ly/festiwalngo.