Poszukujemy noclegów, parkingu i wolontariuszy

16 czerwca 2015

Ponieważ co roku wiele osób przyjeżdżających do Krakowa na Warsztaty Muzyki Niezwykłej poszukuje noclegów i parkingu dla samochodu, a jednocześnie zgłaszają się do nas życzliwe osoby oferujące możliwość przyjęcia uczestników do siebie, postanowiliśmy spotkać jednych i drugich.

Jeśli chcesz pomóc, a nie masz możliwości przyjęcia uczestników ani zaangażowania swojego czasu, zobacz także informacje na temat wsparcia finansowego lub przekaż je dalej.

Przyjmij warsztatowicza

Jeśli możesz przyjąć nieodpłatnie co najmniej dwóch uczestników warsztatów w obrębie dzielnicy Stare Miasto (lub w innych miejscach, o ile dojazd komunikacją miejską nie przekracza 30 minut) – zgłoś się do nas! Nocleg może być udzielony razem z miejscem parkingowym (patrz niżej) lub oddzielnie (bez parkingu) i nie wiąże się z potrzebą zapewnienia wyżywienia. Prosimy o wypełnienie krótkiego formularza.

Udostępnij miejsce parkingowe

Jeśli możesz udostępnić w obrębie Krakowa (najlepiej w dzielnicy Stare Miasto lub okolicy) przynajmniej jedno bezpieczne i bezpłatne miejsce parkingowe – daj nam znać! Miejsce nie musi być strzeżone lub ogrodzone, ale postój musi być w pełni legalny bez żadnych opłat. Może być udostępnione razem z noclegiem lub oddzielnie (bez noclegu). Prosimy o wypełnienie krótkiego formularza.

Zostań naszym wolontariuszem

Jeśli możesz poświęcić swój czas, aby pomóc nam w jak najlepszej organizacji Warsztatów Muzyki Niezwykłej i innych projektów, które prowadzi nasza Fundacja, koniecznie daj nam o tym znać – czekamy na Twoją pomoc zarówno w okresie przygotowań (zwłaszcza czerwiec-sierpień), jak i podczas samego wydarzenia. W pierwszej kolejności poszukujemy osób na miejscu, w Krakowie, ale pomoc zdalna lub w terenie też będzie mile widziana. Zadania do podjęcia są zróżnicowane i nie wymagają specjalistycznych kwalifikacji ani całkowitej dyspozycyjności czasowej. Prosimy o wypełnienie krótkiego formularza.

W przypadku pytań lub wątpliwości odnośnie każdego z powyższych zaproszeń, jesteśmy do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 10-16 pod numerem telefonu 12 430 19 34 oraz pod mailem.