Przyjdź na Gródek 2 października

2 października 2016

W najbliższą niedzielę, 2 października o godz. 11:00 odprawimy naszą pierwszą Mszę na Gródku, na którą już teraz Was bardzo serdecznie zapraszamy. Jesteśmy nowi w Dominikańskim Ośrodku Liturgicznym i cieszymy się, że będziemy razem spotykać się na Liturgii. To dla nas okazja, aby poznać tę „gródkową” wspólnotę (i nie myślimy tu o mniszkach) oraz dowiedzieć się, czym ta Eucharystia jest dla Was.

Jesteśmy wdzięczni Siostrom dominikankom za gościnność i ich modlitewne wsparcie, o którym regularnie zapewniają Fundację i wszystkich uczestników Mszy niedzielnych.

Dowiedzieliśmy się, że różne zadania związane z tą Mszą (takie jak: kantor, lektor, ministrant, pieczenie chleba, procesja z darami) można zarezerwować przez internetową tabelkę. Trzeba wtedy przyjść do kościoła kilka minut przed Mszą. Intencje mszalne można zamówić przez formularz - tak jak w latach ubiegłych.

Pamiętamy również o katechumenach i osobach przygotowujących się do bierzmowania - również i w tym roku podczas Mszy będą celebrowane obrzędy przed przyjęciem sakramentów wtajemniczenia.

Zaproście swoje rodziny, przyjaciół i znajomych, by razem świętować Paschę w pierwszy dzień tygodnia.

Stanisław Nowak OP i Grzegorz Doniec OP