Rozmawialiśmy o książce Tomka Dekerta

15 grudnia 2013

W niedzielę, 15 grudnia – zgodnie z zapowiedzią – po Dwunastce odbyło się spotkanie promujące nową książkę Tomasza Dekerta „Tylko Bóg wie, czy istnieje”, wydaną przez naszą Fundację.

Podczas spotkania fragmenty książki czytali zaproszeni przez nas krakowscy aktorzy: Tomasz Schimscheiner, Kasia Zawiślak-Dolny i Karolina Kamińska. Na specjalnym stoisku w Atrium można było zakupić książkę w promocyjnej cenie – jak zwykle na naszych stoiskach, płacąc gotówką, kartą lub telefonem.

Mimo trwających w tym samym dniu na krużgankach innych wydarzeń, w tym nagłośnionej akcji „Ciacho za ciacho”, Aula klasztoru oo. Dominikanów została wypełniona przez gości, zainteresowanych nową książką i zaplanowaną dyskusją. Możemy mieć nadzieję, że się nie zawiedli, bo Tomasz Dekert ochoczo i wyczerpująco odpowiadał na pytania o. Tomasza Grabowskiego z Fundacji i Małgorzaty Gadomskiej z redakcji Liturgia.pl.

Książka nadal w sprzedaży

Książka „Tylko Bóg wie, czy istnieje. Teologia dziecięca” to wyjątkowa i pięknie wydana publikacja, jest doskonałym pomysłem na prezent pod choinkę dla całej rodziny. Można ją zamówić na stronie sklep.liturgia.pl (także z wysyłką za granicę), a także kupić osobiście przy ul. Dominikańskiej 3/11 w Krakowie oraz w wielu księgarniach na terenie kraju.

Konkurs z nagrodami

Książkę można także wygrać w konkursie, organizowanym na naszym profilu w serwisie Facebook. Od wtorku, 17 grudnia do soboty włącznie, w zakładce konkursowej codziennie pojawi się pytanie; każdy, kto udzieli poprawnej odpowiedzi, ma szansę otrzymać książkę zupełnie za darmo - zapraszamy!