Siostry na Gródku już czekają

4 października 2015

Siostry dominikanki potwierdziły już, że czekają na nas w niedzielę, 4 października w swoim kościele Matki Bożej Śnieżnej na Gródku. Cieszymy się z ich gościnności oraz z ciągłej modlitewnej opieki, o której regularnie zapewniają naszą Fundację i wszystkich uczestników Mszy niedzielnych.

Przy okazji przypominamy, że szukamy chętnych do podejmowania posług. W szczególności szukamy kantorów, lektorów, ministrantów, osób piekących chleb i przynoszących dary. Aby podjąć jedno z tych zadań, nie trzeba się specjalnie przygotowywać ani deklarować regularnego uczestnictwa w Mszach - wystarczy jednorazowo wypełnić krótki formularz i przyjść do kościoła kilka minut przed Mszą. Zadania nie są trudne, a naprawdę potrzebne dla wspólnoty.

Zdążyliśmy się już przyzwyczaić, że intencje mszalne można zamawiać przez formularz - tak będzie i w tym roku. W ten sposób tą najdoskonalszą modlitwą możecie objąć swoich najbliższych, którzy tego potrzebują.

W tym roku za Msze odpowiadać będzie o. Tomasz Grabowski razem z o. Wojciechem Sznykiem, który po święceniach prezbiteratu rozpoczyna stałą pracę w Fundacji. Pamiętamy również o katechumenach i osobach przygotowujących się do bierzmowania - również i w tym roku podczas Mszy będą celebrowane obrzędy przed przyjęciem sakramentów wtajemniczenia.

Zaproście swoje rodziny, przyjaciół i znajomych, by razem przeżywać mszę i budować wspólnotę. Do zobaczenia w najbliższą niedzielę o 11:00 - w Fundacji nie możemy się już doczekać!