Spotkajmy się na odpuście dominikańskim

27 maja 2018

Niedziela Świętej Trójcy to każdego roku święto tytułu krakowskiej bazyliki oo. Dominikanów - czyli uroczystość odpustowa. Z tej okazji duszpasterstwo Beczka przygotowało tradycyjne wydarzenie, dzięki któremu będziemy mogli uczcić ten dzień.

Jak podkreślają studenci z Beczki, każdy, bez względu na wiek, powinien czuć się zaproszony, żeby wzmocnić ducha i ciało. Podczas wydarzenia uczestnicy będą mogli wziąć udział w licznych prelekcjach wykładowych i warsztatach, także dla najmłodszych. Jak na tradycyjnym odpuście będzie można zjeść różnorodne smakołyki: owoce, domowe słodycze i ciasta, a także delektować się smakiem świeżo parzonej kawy.

W klasztornych krużgankach nie zabraknie tego dnia także naszej Fundacji i stoiska Sklepu Dominikańskiego Ośrodka Liturgicznego - a na nim nie tylko crème de la crème dominikańskich publikacji, ale też ikony, rękodzieło i wspaniała muzyka. Wydawnicze bestsellery będą tego dnia dostępne w promocyjnych cenach. Jak zwykle u nas, za wszystko będzie można płacić kartą.