W czwartek rodzinna promocja Ewangeliarza

13 czerwca 2013

W najbliższy czwartek, 13 czerwca 2013, około godz. 19:00 odbędzie się spotkanie pt. „Dlaczego Pismo Święte nic mi nie mówi?”, połączone z promocją „Ewangeliarza osobistego”. Oprócz autora, prof. Mariana Grabowskiego, weźmie w nim udział także jego syn – Tomasz Grabowski OP.

Ewangeliarz osobistySpotkanie poprzedzi tradycyjna czwartkowa Lekcja religii dla dorosłych, która rozpocznie się o 18:15 w Auli św. Tomasza (klasztor oo. Dominikanów, ul. Stolarska 12, III piętro Kolegium – wejście przez krużganki). Grzegorz Chrzanowski OP zatrzyma się na fragmencie Credo „I oczekuję wskrzeszenia umarłych”.

Promocja książki rozpocznie się bezpośrednio po niej, w tym samym miejscu. Wezmą w niej udział ojeciec i syn: prof. Marian Grabowski (autor książki) oraz Tomasz Grabowski (dominikanin) – choć obydwaj zaznaczają, że tytuł spotkania nie ma podstawy autobiograficznej.

Książkę „Ewangeliarz osobisty. Słuchając Ewangelii, myślę sobie” przygotowała Fundacja Dominikański Ośrodek Liturgiczny we współpracy z wydawnictwem W drodze. Jest to zbiór komentarzy do niedzielnych czytań mszalnych, który powstał na blogu profesora w serwisie Liturgia.pl.

Zapraszamy Was do udziału w spotkaniu i do lektury tej niecodziennej książki. Można ją kupić podczas spotkania lub zamówić w naszym sklepie internetowym.

Potwierdź swoją obecność