Blog

Na naszym blogu prezentujemy aktualne wydarzenia i projekty Fundacji. Tworzymy je dla Was – zachęcamy więc, abyście pozostali z nami i śledzili kolejne wpisy.

 • Życzenia na Wielkanoc 2018

  29 marca 2018

  Wielkanoc dla chrześcijan to wyjątkowe święto; to czas, w którym dokonuje się przejście ze śmierci do Życia, moment, w którym – mocą Zmartwychwstałego – odradza się cały Kościół. Niech zbliżające się dni będą takim właśnie doświadczeniem: że to On podnosi do życia, że to On przezwycięża najgłębsze mroki i rozprasza zwątpienie, że to On zwyciężył.

  Pełny artykuł »
 • Triduum Paschalne i przerwa świąteczna

  26 marca 2018

  Uroczystą celebracją obrzędów Niedzieli Palmowej na Gródku rozpoczęliśmy Wielki Tydzień. Zanim wszyscy oddamy się przeżywaniu Świętego Triduum Paschalnego i świętowaniu Wielkanocy, zapowiadamy dni i godziny pracy naszego sklepu i biura.

  Pełny artykuł »
 • Chór zaśpiewa na Skałce

  25 marca 2018

  Podczas Mszy świętej w Niedzielę Palmową zaśpiewa nasz Chór oraz schola Flores Rosarum. Zapraszamy 25 marca 2018 o godzinie 17:30 do Bazyliki św. Michała Archanioła i św. Stanisława Biskupa na Skałce, przy ul. Skałecznej 15 w Krakowie.

  Pełny artykuł »
 • W niedzielę dzień otwarty

  25 lutego 2018

  W niedzielę, 25 lutego, organizujemy serię spotkań, poświęconych teologii liturgii, architektury i muzyki. Przez cały dzień będzie można także zapoznać się z publikacjami naszej Fundacji.

  Pełny artykuł »
 • Drugi wyjazd katechumenatu

  2 - 4 lutego 2018

  Tym razem spotkaliśmy się na weekend w Domu Rekolekcyjnym „Nazaret”. Wyjazd zaplanowaliśmy na weekend 2-4.02.2018. Wszystkim udało się dojechać na czas i jak zwykle zaczęliśmy od kolacji, która, podobnie jak reszta posiłków, okazała się smaczna i obfita. Nakarmiwszy ciało, udaliśmy się do kaplicy na mszę, żeby zacząć zasadniczą pracę na rekolekcjach, czyli nawracanie się.

  Pełny artykuł »