Blog

Na naszym blogu prezentujemy aktualne wydarzenia i projekty Fundacji. Tworzymy je dla Was – zachęcamy więc, abyście pozostali z nami i śledzili kolejne wpisy.

 • No tak, Jacek

  8 grudnia 2017

  O Szczekocinach leżących w dobrach Odrowążów i o pociągu, który nie przyniósł jej śmierci, mówi Elżbieta Wiater, współpracująca z Dominikańskim Ośrodkiem Liturgicznym m.in. jako katechistka w ramach przygotowania osób dorosłych do chrztu.

  Pełny artykuł »
 • Otwarta próba naszego Chóru

  5 grudnia 2017

  Chór Dominikański Ośrodka Liturgicznego na otwartej próbie zapewnił przybyłym niezwykłą rozgrzewkę strun głosowych.

  Pełny artykuł »
 • Katechumeni weszli na drogę wiary

  3 grudnia 2017

  Od początku października uczestniczyli oni w spotkaniach katechumenatu, przyglądali się Kościołowi a ten w naszych, mniej lub bardziej skromnych osobach, przyglądał się im. I owocem tego wzajemnego poznawania się była niedzielna uroczystość.

  Pełny artykuł »
 • Przyjęcie trojga katechumenów

  3 grudnia 2017

  W pierwszą niedzielę Adwentu, 3 grudnia 2017, w kościele na Gródku troje kandydatów zostanie formalnie przyjętych do katechumenatu w obrzędzie liturgicznym. Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy podczas niedzielnej Mszy św. o 11:00.

  Pełny artykuł »
 • Otwarta próba naszego Chóru

  30 listopada 2017

  Bywacie na naszych wydarzeniach i jesteście ciekawi, jak pracujemy nad repertuarem? Szukacie dla siebie dobrego miejsca do śpiewania? Jesteście ciekawi, jak wygląda „ten chór u dominikanów”? A może nigdy nie słyszeliście o Chórze Dominikańskiego Ośrodka Liturgicznego, ale chcecie sprawdzić czy śpiewanie to w ogóle coś dla Was? Każdy powód jest dobry, aby przyjść na Otwartą Próbę w czwartek, 30 listopada o 19:30.

  Pełny artykuł »