Blog

Na naszym blogu prezentujemy aktualne wydarzenia i projekty Fundacji. Tworzymy je dla Was – zachęcamy więc, abyście pozostali z nami i śledzili kolejne wpisy.

 • Czwartki z Niepojętą Trójcą w Gdańsku

  3 listopada 2016

  W gdańskim klasztorze oo. Dominikanów ruszają cotygodniowe spotkania, których uczestnicy będą poznawać cały repertuar śpiewnika „Niepojęta Trójco”. Spotkania mają charakter otwarty i skierowane są do wszystkich, którzy chcą uczyć się pieśni liturgicznych.

  Pełny artykuł »
 • Kolędy na trzy-czte-ry

  28 października 2016

  Wesprzyj dobry projekt muzyczny – także dzięki Tobie wydamy unikatową płytę z kolędami. A nasze nagrody dla darczyńców rozwiążą zawczasu Twój coroczny problem szukania prezentów pod choinkę!

  Pełny artykuł »
 • Wykłady o liturgii w Żywcu

  28 października 2016

  W wybrane jesienno-zimowe piątki o. Grzegorz Doniec z naszej Fundacji podczas trzech wykładów będzie starał się odpowiedzieć na pytanie „Po co na liturgia i sakramenty?”. Serię zorganizował Klub Inteligencji Katolickiej w Żywcu.

  Pełny artykuł »
 • Módl się z nami chorałem

  18 października 2016

  Jeśli chcesz modlić się chorałem gregoriańskim, to zapraszamy Cię na próby scholii Vigilantes. Można przyjść niezobowiązująco, bez zapowiedzi i bez przesłuchania we wtorki o godz. 18:30 do Skarbca (wejście z krużganków klasztoru oo. Dominikanów do Atrium, trzecie drzwi po prawej).

  Pełny artykuł »
 • Kolokwium na temat głoszenia

  10 - 14 października 2016

  W dniach 10-14 października w St. Louis w Stanach Zjednoczonych odbyło się Międzynarodowe Kolokwium na temat kaznodziejstwa. Jednym z reprezentantów europejskich instytucji, zaproszonym do udziału w Kolokwium, był prezes naszej Fundacji, o. Dominik Jurczak OP.

  Pełny artykuł »