Blog

Na naszym blogu prezentujemy aktualne wydarzenia i projekty Fundacji. Tworzymy je dla Was – zachęcamy więc, abyście pozostali z nami i śledzili kolejne wpisy.

 • Przyjmij chrzest lub bierzmowanie u dominikanów

  16 września 2016

  Po raz kolejny grupa osób w różnym wieku i o najróżniejszym doświaczeniu życiowym będzie przygotowywała się do przyjęcia chrztu wraz z bierzmowaniem i komunią na naszym kursie przy krakowskim klasztorze dominikanów. Drugą grupę stanowić będą ochrzczeni, którzy nie przyjęli bierzmowania lub pierwszej komunii i teraz chcą to nadrobić.

  Pełny artykuł »
 • Rekolekcje Mysterium fascinans z transmisją na żywo

  9 - 11 września 2016

  W piątek, 9 września rozpoczęły się IX rekolekcje liturgiczne Mysterium fascinans. Wzorem kilku ostatnich edycji odbywają się one w krakowskim Wyższym Seminarium Duchownym pod Wawelem. Tradycyjnie po zakończeniu edycji ukaże się audiobook z nagraniami wykładów, a nowością jest transmisja na żywo w radiu internetowym.

  Pełny artykuł »
 • Trwa nabór do naszego chóru

  3 - 11 września 2016

  W dniach 3-11 września trwają zapisy na przesłuchania, podczas których wyłonimy nowych chórzystów (dodatkowo do 19 września do głosów męskich). Szukamy altów, tenorów i basów, więc jeśli czujesz, że posiadasz taki głos, chcesz do nas dołączyć i możesz regularnie uczestniczyć w próbach, zgłoś się koniecznie.

  Pełny artykuł »
 • Radio Kraków: Droga krzyżowa z papieżem Franciszkiem

  29 lipca 2016

  Drogę krzyżową na krakowskich Błoniach, której podczas Światowych Dni Młodzieży przewodniczył papież Franciszek, transmitowało Radio Kraków. W studio obecny był o. Grzegorz Doniec OP z naszej Fundacji, który relacjonował i komentował przebieg nabożeństwa.

  Pełny artykuł »
 • Nowa płyta „Jesus, I Trust in You”

  21 lipca 2016

  „Jesus I Trust in You” to album złożony z kilkunastu znanych i często śpiewanych w języku polskim pieśni liturgicznych pochodzących ze śpiewnika „Niepojęta Trójco”, które wydaliśmy tym razem z myślą o pielgrzymach z całego świata, nieznających naszego języka.

  Pełny artykuł »