Blog

Na naszym blogu prezentujemy aktualne wydarzenia i projekty Fundacji. Tworzymy je dla Was – zachęcamy więc, abyście pozostali z nami i śledzili kolejne wpisy.

 • Wideorelacja z Rzymu: wrażenia

  22 stycznia 2017

  Sobotnia Msza św. z papieżem Franciszkiem na Lateranie na zakończenie jubileuszu 800-lecia Zakonu Kaznodziejskiego była punktem kulminacyjnym rzymskiej wyprawy Dominikańskiego Ośrodka Liturgicznego. Kolejne dwie doby to czas na dzielenie się wrażeniami, relaks, zwiedzanie i drogę powrotną. Pospacerujcie z nami uliczkami Wiecznego Miasta!

  Pełny artykuł »
 • Wideorelacja z Rzymu: Msza

  21 stycznia 2017

  Sobota, 21 stycznia to dla scholi Dominikańskiego Ośrodka Liturgicznego punkt kulminacyjny podróży do Rzymu. Po południu prawie pięćdziesięcioosobowy zespół zaśpiewał podczas Mszy św. kończącej jubileusz 800-lecia Zakonu Kaznodziejskiego, której przewodniczył papież Franciszek. Przeżyjcie z nami te wydarzenia!

  Pełny artykuł »
 • Nieszpory Zwiastowania Pańskiego

  25 marca 2017

  Fundacja Dominikański Ośrodek Liturgiczny organizuje uroczyste Nieszpory Zwiastowania Pańskiego w krakowskiej bazylice oo. Dominikanów. W sobotę, 25 marca będzie można usłyszeć Chór Dominikańskiego Ośrodka Liturgicznego oraz bractwo San Clemente.

  Pełny artykuł »
 • Wideorelacja z Rzymu: przygotowania

  9 marca 2017

  W piątek 20 stycznia schola Dominikańskiego Ośrodka Liturgicznego dotarła do Rzymu i niemal od razu rozpoczęła na Lateranie próbę generalną przed uroczystością zakończenia jubileuszu 800-lecia Zakonu Kaznodziejskiego. Przeżyjcie z nami te wydarzenia!

  Pełny artykuł »
 • Wiosenny wyjazd katechumenatu

  3 - 5 marca 2017

  Pierwszy weekend Wielkiego Postu katechumenat spędził w Bystrej koło Jordanowa. Już samo dotarcie do domu rekolekcyjnego wymagało determinacji. Nie dość, że na mapie Polski jest więcej niż jedna Bystra, to jeszcze górska noc rozświetlana tylko nieco gwiazdami i ulicznymi lampami utrudniała znacznie rozpoznanie terenu.

  Pełny artykuł »