Blog

Na naszym blogu prezentujemy aktualne wydarzenia i projekty Fundacji. Tworzymy je dla Was – zachęcamy więc, abyście pozostali z nami i śledzili kolejne wpisy.

 • Koncert odpustowy na Stolarskiej

  11 czerwca 2017

  W niedzielę, 11 czerwca, obchodziliśmy Uroczystość Trójcy Przenajświętszej, która jest świętem patronalnym bazyliki krakowskich dominikanów. Z tej okazji Duszpasterstwo Akademickie Beczka zorganizowało okołoodpustowe wydarzenia, m.in. koncert muzyki poważnej, w którym wziął udział Chór Dominikańskiego Ośrodka Liturgicznego pod dyr. Ewy Kieres oraz zespół kameralny Quicklar Quintet pod kierownictwem Grzegorza Dońca OP.

  Pełny artykuł »
 • 15 osób przyjęło bierzmowanie na Gródku

  3 - 4 czerwca 2017

  W sobotę, 3 czerwca, 15 dorosłych osób przyjęło sakrament bierzmowania z rąk bp. Tadeusza Pieronka. Uroczystość odbyła się w kościele na Gródku, w którym przez ostatni rok kandydaci spotykali się na modlitwie w ramach kursu prowadzonego przez naszą Fundację.

  Pełny artykuł »
 • W sobotę na Gródku bierzmowanie i wigilia

  3 czerwca 2017

  Chrzest już prawie 50 dni za nami, więc zbliżamy się do wyczekiwanego dnia wylania Ducha Świętego i sakramentu bierzmowania.

  Pełny artykuł »
 • Koncert dla osób bez domu

  21 maja 2017

  W niedzielę, 21 maja, Chór Dominikańskiego Ośrodka Liturgicznego miał okazję zaśpiewać koncert dla podopiecznych Dzieła Pomocy św. Ojca Pio, który został zorganizowany z inicjatywy tworzonej przez wolontariuszy ŚDM Kraków 2016 – Góry Dobra oraz Dzieła Pomocy św. Ojca Pio w ramach akcji „Żyjmy razem, a nie obok siebie”.

  Pełny artykuł »
 • Pierwsza Komunia na Gródku

  21 maja 2017

  W niedzielę, 21 maja, dwoje uczestników naszego kursu przygotowawczego, przyjęło pierwszą Komunię św. Dwa tygodnie później, w wigilię Zesłania Ducha Świętego, przyjmą wraz z 15 innymi dorosłymi, sakrament bierzmowania.

  Pełny artykuł »