Blog

Na naszym blogu prezentujemy aktualne wydarzenia i projekty Fundacji. Tworzymy je dla Was – zachęcamy więc, abyście pozostali z nami i śledzili kolejne wpisy.

 • Nieszpory Zwiastowania Pańskiego

  25 marca 2017

  Fundacja Dominikański Ośrodek Liturgiczny organizuje uroczyste Nieszpory Zwiastowania Pańskiego w krakowskiej bazylice oo. Dominikanów. W sobotę, 25 marca będzie można usłyszeć Chór Dominikańskiego Ośrodka Liturgicznego oraz bractwo San Clemente.

  Pełny artykuł »
 • Wideorelacja z Rzymu: przygotowania

  9 marca 2017

  W piątek 20 stycznia schola Dominikańskiego Ośrodka Liturgicznego dotarła do Rzymu i niemal od razu rozpoczęła na Lateranie próbę generalną przed uroczystością zakończenia jubileuszu 800-lecia Zakonu Kaznodziejskiego. Przeżyjcie z nami te wydarzenia!

  Pełny artykuł »
 • Wiosenny wyjazd katechumenatu

  3 - 5 marca 2017

  Pierwszy weekend Wielkiego Postu katechumenat spędził w Bystrej koło Jordanowa. Już samo dotarcie do domu rekolekcyjnego wymagało determinacji. Nie dość, że na mapie Polski jest więcej niż jedna Bystra, to jeszcze górska noc rozświetlana tylko nieco gwiazdami i ulicznymi lampami utrudniała znacznie rozpoznanie terenu.

  Pełny artykuł »
 • Wideorelacja z Rzymu: podróż

  6 marca 2017

  W połowie stycznia nasza schola – specjalnie do tego celu powołana przez dyrygenta, o. Dawida Kusza OP – pielgrzymowała do Rzymu, na uroczystości zakończenia jubileuszu 800-lecia Zakonu Kaznodziejskiego. Przeżyjcie z nami tę trasę!

  Pełny artykuł »
 • Warsztaty Chóru w Kalwarii

  24 - 26 lutego 2017

  W dniach 17-19 lutego 2017 roku Chór Dominikańskiego Ośrodka Liturgicznego uczestniczył w wyjazdowych warsztatach wokalnych. Odbyły się one w Domu Pielgrzyma, który zlokalizowany jest obok klasztoru Braci Mniejszych, przy Sanktuarium Pasyjno-Maryjnym w Kalwarii Zebrzydowskiej.

  Pełny artykuł »