Blog

Na naszym blogu prezentujemy aktualne wydarzenia i projekty Fundacji. Tworzymy je dla Was – zachęcamy więc, abyście pozostali z nami i śledzili kolejne wpisy.

 • Muzyka Duszy 2019 w Gdańsku

  2 - 5 maja 2019

  Ojcowie Dominik Jurczak i Wojciech Sznyk z naszej Fundacji znajdą się w gronie prowadzących Warsztaty Muzyki Liturgicznej „Muzyka Duszy” 2019, które odbędą się w Gdańsku w terminie 2-5 maja 2019 - zapisy ruszyły już w połowie lutego.

  Pełny artykuł »
 • Charyzmatycy a liturgia – podczas piątego „Liturgicznego espresso”

  18 lutego 2019

  Piąte spotkanie z cyklu „Liturgiczne espresso” odbędzie się w najbliższy poniedziałek 18 lutego o 19:00 w Krakowie. Z tematem „Charyzmatycy a liturgia” zmierzy się o. Jakub Nestorowicz ze wspólnoty Janki oraz o. Dominik Jurczak z Dominikańskiego Ośrodka Liturgicznego. Spotkanie prowadzić będzie Anna Łoś z Radia Kraków, której zadaniem za każdym razem jest przepytywanie zaproszonych gości.

  Pełny artykuł »
 • Dzień otwarty 17 lutego

  17 lutego 2019

  Zapraszamy na dzień otwarty Dominikańskiego Ośrodka Liturgicznego pod hasłem „Wielka Sztuka”. Przez całą niedzielę 17 lutego będzie można wysłuchać ciekawych wykładów i koncertu, wziąć udział w ćwiczeniach i zwiedzaniu, a także we wspólnej modlitwie Liturgią Godzin.

  Pełny artykuł »
 • Świeccy a liturgia – tematem czwartego „Liturgicznego espresso”

  21 stycznia 2019

  Czwarte spotkanie z cyklu „Liturgiczne espresso” odbędzie się w najbliższy poniedziałek 21 stycznia o 19:00 w Krakowie. Z tematem „Świeccy a liturgia” zmierzą się przedstawiciele Dominikańskiego Ośrodka Liturgicznego. Spotkanie prowadzić będzie Anna Łoś z Radia Kraków, której zadaniem za każdym razem jest przepytywanie zaproszonych gości.

  Pełny artykuł »
 • Kolędowaliśmy z braćmi dominikanami

  12 stycznia 2019

  U krakowskich dominikanów odbył się niezapomniany koncert kolęd. Wśród wykonawców nie zabrakło ojców, którzy 15 lat temu jako bracia studenci nagrali bestsellerową płytę „Jezu, Śliczny Kwiecie”. Ich muzykowania wysłuchało kilkaset osób na miejscu i przez internet.

  Pełny artykuł »