Blog

Na naszym blogu prezentujemy aktualne wydarzenia i projekty Fundacji. Tworzymy je dla Was – zachęcamy więc, abyście pozostali z nami i śledzili kolejne wpisy.

 • Radio Kraków: Teologiczna książka roku

  15 czerwca 2018

  W piątek 15 czerwca słuchacze Radia Kraków mogli wysłuchać rozmowy p. red. Anny Łoś z ojcami związanymi z Dominikańskim Ośrodklem Liturgicznym na temat książki „Theologia prima”.

  Pełny artykuł »
 • Dzień otwarty Szkoły Kantorów

  16 czerwca 2018

  W sobotę 16 czerwca 2018 zapraszamy na dzień otwarty Szkoły Kantorów. Propozycja skierowana jest szczególnie do osób rozważających wzięcie udziału w nadchodzącej rekrutacji, ale także do wszystkich zainteresowanych śpiewem i muzyką liturgiczną.

  Pełny artykuł »
 • Kończymy Msze na Gródku do wakacji

  27 maja 2018

  Sobotnią wigilią i niedzielną Mszą w dzień uroczystości Zesłania Ducha Świętego zakończyliśmy tegoroczny „sezon” Mszy niedzielnych na Gródku. Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w nich mniej lub bardziej regularnie i cieszymy się, że mogliśmy przez ten rok towarzyszyć modlitwą katechumenom i bierzmowanym, aby w tym samym miejscu, w minioną sobotę przyjąć ich do grona ochrzczonych.

  Pełny artykuł »
 • Spotkajmy się na odpuście dominikańskim

  27 maja 2018

  Niedziela Świętej Trójcy to każdego roku święto tytułu krakowskiej bazyliki oo. Dominikanów - czyli uroczystość odpustowa. Z tej okazji duszpasterstwo Beczka przygotowało tradycyjne wydarzenie, dzięki któremu będziemy mogli uczcić ten dzień.

  Pełny artykuł »
 • Gregoriańska wigilia Najświętszej Trójcy

  26 maja 2018

  W wigilię uroczystośc Najświętszej Trójcy, w sobotę, 26 maja, o godz. 20:30 zapraszamy serdecznie do Kapitularza krakowskiego klasztoru oo. Dominikanów przy ul. Stolarskiej 12. Matutinum tej uroczystości już po raz dziewiąty poprowadzi grupa chorałowa Vigilantes pod przewodnictwem o. Grzegorza Dońca OP z naszej Fundacji.

  Pełny artykuł »