1% podatku dla OPP

7 lutego 2014

Jesteśmy przekonani, że siła Kościoła zależy od tego, w jaki sposób celebruje się liturgię. Dla większości katolików udział we mszy jest podstawową formą przeżywania wiary. Od tego, co zobaczą, usłyszą i przeżyją na mszy zależy jakość ich wiary. Dlatego uczymy wiary i udostępniamy narzędzia do jej przeżywania w liturgii. Wierzymy, że dzięki temu odnowi się Kościół.

Prowadzimy działalność pożytku publicznego w zakresie nauki i wychowania, kultury, sztuki, ochrony dóbr kultury i tradycji poprzez nasze projekty edukacyjne, wydawnicze czy duszpasterskie.

Ewangeliczna owca gwarantuje: 1% na Fundację Dominikański Ośrodek Liturgiczny ma znaczenie. Jeśli podzielasz nasze przekonanie o zasadniczej roli liturgii w życiu Kościoła, możesz przekazać 1% swojego podatku na Fundację Dominikański Ośrodek Liturgiczny: wypełniając swój PIT, wpisz nasz numer KRS: 0000354036.

PIT-37


Pamiętaj, że przekazanie 1% podatku nic nie kosztuje: i tak trzeba go zapłacić. Jeżeli nie wskażesz organizacji pożytku publicznego, cały podatek trafi do urzędu skarbowego.

Materiały informacyjne:

Kontakt dla mediów: Michał Wsiołkowski, tel. 12 444 12 52, kom. 668 557 705 (urlop do 19.02)
Opracowanie identyfikacji wizualnej promocji: Łukasz Serwiński