Sprzątamy magazyn! Wielka promocja na Liturgia.pl

23 stycznia 2014

Na minione Boże Narodzenie sklep internetowy serwisu Liturgia.pl przygotował dla swoich odbiorców bardzo ciekawą ofertę książek i płyt oraz liczne promocje. Teraz nadszedł czas na uporządkowanie magazynu po świątecznym szaleństwie. Na tych, którzy chcą pomóc w sprzątaniu, czekają kolejne bardzo atrakcyjne propozycje.

– Od 23 do 31 stycznia 2014 wprowadzamy promocyjne ceny na wszystkie produkty w naszym magazynie. Oprócz tego nasi prenumeratorzy i fani na Facebooku codziennie będą mogli skorzystać z kodu, upoważniającego do dodatkowego rabatu lub zapewniającego inny bonus – mówi Michał Wsiołkowski z Liturgia.pl.

W czwartek, 23 stycznia, czyli w dniu rozpoczęcia promocji kod upoważnia do złożenia zamówienia z dodatkowym rabatem 5% od wartości zamawianych produktów. Jest on ważny od 23.01.2014, godz. 12:00 do 24.01.2014, godz. 12:00 – wtedy na Facebooku pojawi się kolejny kod-niespodzianka. Ostatni kod będzie aktywny do 31 stycznia, do północy.

Aby skorzystać z promocji, należy polubić stronę sklepu lub profil Liturgia.pl na Facebooku, otworzyć zakładkę promocyjną, skopiować kod i podać go w odpowiednim miejscu w koszyku sklepu internetowego. Rabat zostanie doliczony do promocyjnej i tak ceny produktów (a nawet do pozycji dostępnych na zamówienie, które nie są objęte obniżką).

Fundacja Dominikański Ośrodek Liturgiczny już od 8 lat sprzedaje w swoim sklepie internetowym wyselekcjonowane, najbardziej wartościowe pozycje z polskiego rynku wydawnictw katolickich. W tym roku otwarty został nowy sklep na Liturgia.pl, dzięki czemu oferta znacząco się poszerzyła. W najbliższym czasie planowany jest dalszy rozwój – zarówno oferty merytorycznej, jak i technicznej strony działania sklepu.

http://sklep.liturgia.pl
http://www.facebook.com/sklepdol

Sprzedaż i zamówienia hurtowe: Marta Bernat, tel. 12 44 66 770, kom. 662 180 916
Kontakt dla mediów: Michał Wsiołkowski, tel. 12 444 12 52, kom. 668 557 705
Opracowanie identyfikacji wizualnej promocji: Łukasz Serwiński