Media o nas

Prezentujemy przedruki publikacji i materiałów dotyczące działalności Fundacji Dominikański Ośrodek Liturgiczny: naszych projektów, produktów i samej instytucji, które ukazały się w innych mediach.

 • Radio Kraków: Duchowe wędrówki w Rzymie

  30 lipca 2018

  W niedzielę 29 lipca słuchacze Radia Kraków mogli wysłuchać rozmowy p. red. Anny Łoś z prezesem naszej Fundacji, o. Dominikiem Jurczakiem, mieszkającym w Rzymie.

 • Radio Kraków: Teologiczna książka roku

  15 czerwca 2018

  W piątek 15 czerwca słuchacze Radia Kraków mogli wysłuchać rozmowy p. red. Anny Łoś z ojcami związanymi z Dominikańskim Ośrodklem Liturgicznym na temat książki „Theologia prima”.

 • No tak, Jacek

  8 grudnia 2017

  O Szczekocinach leżących w dobrach Odrowążów i o pociągu, który nie przyniósł jej śmierci, mówi Elżbieta Wiater, współpracująca z Dominikańskim Ośrodkiem Liturgicznym m.in. jako katechistka w ramach przygotowania osób dorosłych do chrztu.

 • Misyjne.pl: Piękno jest językiem Pana Boga

  28 sierpnia 2017

  Na Warsztaty Muzyki Niezwykłej czekałam z niecierpliwością na długo przed ich rozpoczęciem. Tydzień po ich zakończeniu stwierdzam, że zaskoczyły mnie zarówno prostotą, jak i swoim rozmachem.

 • Radio Kraków: Droga krzyżowa z papieżem Franciszkiem

  29 lipca 2016

  Drogę krzyżową na krakowskich Błoniach, której podczas Światowych Dni Młodzieży przewodniczył papież Franciszek, transmitowało Radio Kraków. W studio obecny był o. Grzegorz Doniec OP z naszej Fundacji, który relacjonował i komentował przebieg nabożeństwa.