Media o nas

Prezentujemy przedruki publikacji i materiałów dotyczące działalności Fundacji Dominikański Ośrodek Liturgiczny: naszych projektów, produktów i samej instytucji, które ukazały się w innych mediach.

 • No tak, Jacek

  8 grudnia 2017

  O Szczekocinach leżących w dobrach Odrowążów i o pociągu, który nie przyniósł jej śmierci, mówi Elżbieta Wiater, współpracująca z Dominikańskim Ośrodkiem Liturgicznym m.in. jako katechistka w ramach przygotowania osób dorosłych do chrztu.

 • Misyjne.pl: Piękno jest językiem Pana Boga

  28 sierpnia 2017

  Na Warsztaty Muzyki Niezwykłej czekałam z niecierpliwością na długo przed ich rozpoczęciem. Tydzień po ich zakończeniu stwierdzam, że zaskoczyły mnie zarówno prostotą, jak i swoim rozmachem.

 • Radio Kraków: Droga krzyżowa z papieżem Franciszkiem

  29 lipca 2016

  Drogę krzyżową na krakowskich Błoniach, której podczas Światowych Dni Młodzieży przewodniczył papież Franciszek, transmitowało Radio Kraków. W studio obecny był o. Grzegorz Doniec OP z naszej Fundacji, który relacjonował i komentował przebieg nabożeństwa.

 • RDN: Dominikański Ośrodek Liturgiczny wydał płytę „Alle psallite!”

  8 marca 2016

  Dominikański Ośrodek Liturgiczny z Krakowa wydał dwupłytowy album „Alle psallite” z utworami liturgicznymi na Wielki Post i Wielkanoc. Album został wydany z okazji jubileuszu 800-lecia Zakonu Dominikanów i jak zapowiadają autorzy nagrania w albumie znajdują się tradycyjne pieśni pasyjne i paschalne.

 • Gość Niedzielny: 800 powodów do uwielbienia

  23 grudnia 2015

  Od dziękczynnej Mszy św. i koncertu rozpoczęły się w Krakowie obchody 800-lecia zakonu oo. dominikanów. Szczególnie modlono się też w intencji zmarłego dzień wcześniej o. Jana Góry OP. We wtorek 22 grudnia przypadła dokładnie 799. rocznica założenia zakonu. Tym samym, w uroczysty sposób, bracia w białych habitach weszli w swój rok jubileuszowy.