Media o nas

Prezentujemy przedruki publikacji i materiałów dotyczące działalności Fundacji Dominikański Ośrodek Liturgiczny: naszych projektów, produktów i samej instytucji, które ukazały się w innych mediach.

 • Bosko.pl: O co dorośli nie pytają, a powinni

  10 kwietnia 2014

  Tylko Bóg wie, czy istnieje to zbiór felietonów Tomasza Dekerta, religioznawcy wykładowcy Akademii Ignatianum w Krakowie, który z uwagą przysłuchiwał się swoim dzieciom rozprawiającym o Panu Bogu.

 • Do Rzeczy: Modlitwy człowieka mobilnego

  27 marca 2014

  W artykule „Modlitwy człowieka mobilnego”, zamieszczonym w 13 numerze tygodnika „Do Rzeczy”, publicysta zwraca uwagę m.in. na przygotowany przez Dominikanie.pl i serwis Liturgia.pl, którego wydawcą jest nasza Fundacja, projekt „7 Pierwszych”, o siedmiu sakramentach Kościoła katolickiego.

 • Radio Kraków: Spowiedź – lekarstwem duszy

  25 lutego 2014

  U progu Wielkiego Postu audycja z cyklu „Rozmowy o wierze” w Radio Kraków, prowadzona przez red. Annę Kluz-Łoś, poświęcona była sakramentowi pokuty i pojednania. O spowiedzi rozmawiali Anna Dąbrowska, ks. Krzysztof Porosło, Filip Mazurczak oraz Michał Wsiołkowski z naszej Fundacji.

 • Radio Kraków: Teologia dziecięca

  3 stycznia 2014

  W przedświąteczną niedzielę można było wysłuchać w Radio Kraków rozmowy Anny Kluz-Łoś, prowadzącej audycję „Rozmowy o wierze” z zaproszonymi gośćmi, wśród których znalazł się Tomasz Dekert, autor książki „Tylko Bóg wie, czy istnieje”.

 • Fronda.pl: „Teologia dziecięca” znaleziona pod choinką

  3 stycznia 2014

  Niemal trzydzieści opowieści o mądrości religijnej dzieci, które zostały zebrane w książce „Tylko Bóg wie, czy istnieje” pobudza apetyt na wsłuchiwanie się w to jak szerokie są serca najmłodszych dzieci bożych.