Media o nas

Prezentujemy przedruki publikacji i materiałów dotyczące działalności Fundacji Dominikański Ośrodek Liturgiczny: naszych projektów, produktów i samej instytucji, które ukazały się w innych mediach.

 • Radio Kraków: Czy niedziela to jeszcze dzień święty?

  2 grudnia 2013

  W kolejnej audycji Rozmowy o wierze w Radio Kraków, zatytułowanej „Czy niedziela to jeszcze dzień święty?”, red. Anna Łoś rozmawiała z o. Tomaszem Grabowskim OP, Olgą Danek z CCJ , Judytą Syrek z portalu Stacja7.

 • Bądźmy tymi, których usłyszą

  15 sierpnia 2013

  Co by było gdyby...

 • Radio Plus: Zaproszenie na Mysterium fascinans

  26 lipca 2013

  Rozmowę o rekolekcjach Mysterium fascinans, które po raz kolejny we wrześniu współorganizuje Dominikański Ośrodek Liturgiczny, wyemitowało krakowskie Radio Plus w popołudniowym magazynie reporterów 26 lipca.

 • BIBLIA Krok po Kroku: O liturgii trwającej do świtu

  23 lipca 2013

  W lipcowym numerze miesięcznika „BIBLIA Krok po Kroku” o. Tomasz Grabowski OP z Fundacji Dominikański Ośrodek Liturgiczny pisze o liturgii pierwszych chrześcijan. Zamieszczamy przedruk całego artykułu.

 • Radio Plus: Rozmowa o Szkole Kantorów

  9 lipca 2013

  Krótką rozmowę o trwających zapisach na Szkołę Kantorów i Warsztatach muzyki niezwykłej, organizowanych przez Dominikański Ośrodek Liturgiczny, można było usłyszeć 9 lipca w magazynie reporterów na antenie krakowskiego Radia Plus.