Media o nas

Prezentujemy przedruki publikacji i materiałów dotyczące działalności Fundacji Dominikański Ośrodek Liturgiczny: naszych projektów, produktów i samej instytucji, które ukazały się w innych mediach.

 • IMF: Sześć prawd wiary

  13 lutego 2013

  Dla osób, które pracują przy komputerze, przesiadują wiele godzin w sieci i których terminarze wypchane są po brzegi, świetnym sposobem na zrobienie swoistego remanentu wiary są rekolekcje on-line. Ta forma zyskała na popularności odkąd tylko pojawiła się w sieci. Nie zastępuje ona rekolekcji parafialnych, ale uzupełnia gonitwę dnia codziennego, w zatrzymanie się nad swoim życiem.

 • Radio Plus: Rozmowa o cyklu 6 prawd wiary

  8 lutego 2013

  Krótką rozmowę o wielkopostnym cyklu wideokomentarzy serwisu Liturgia.pl pt. „Sześć prawd wiary” można było usłyszeć 8 lutego w magazynie reporterów na antenie krakowskiego Radia Plus.

 • Dominikanie.pl: Liturgia.pl pierwsza w rankingach

  19 grudnia 2012

  Dominikański serwis internetowy Liturgia.pl – który jako jeden z pierwszych w Polsce publikuje swoje nowości multimedialne w formie podcastów – zdominował podcastowe rankingi w kategorii „chrześcijaństwo”.

 • Areopag21: Ośrodek Liturgiczny a... Polska

  6 listopada 2012

  Brzmi prawie jak „słoń a sprawa polska”. Na dodatek jest to Dominikański Ośrodek. W tytule notki o tym nie wspomniałem, nie dlatego bym się lękał, że ktoś – na podstawie ostatnich wpisów – posądzi mnie o nerwicę dominikańską, ale dlatego że jest to przede wszystkim Ośrodek Liturgiczny.

 • IMF: Świat dźwiękami utkany

  17 lipca 2012

  4:36 miasto zaczyna powoli wybudzać się ze snu. A ja siedzę i słucham ciszy na przemian z muzyką. Ale nie tą muzyką, której słucha się na co dzień. Ta na co dzień jest mniej lub bardziej popularna, łatwa do powtórzenia, do odnalezienia na You Tubie, puszczana mimochodem, zwykle wpada jednym uchem, a wypada drugim.