Media o nas

Prezentujemy przedruki publikacji i materiałów dotyczące działalności Fundacji Dominikański Ośrodek Liturgiczny: naszych projektów, produktów i samej instytucji, które ukazały się w innych mediach.

 • BIBLIA Krok po Kroku: O liturgii trwającej do świtu

  23 lipca 2013

  W lipcowym numerze miesięcznika „BIBLIA Krok po Kroku” o. Tomasz Grabowski OP z Fundacji Dominikański Ośrodek Liturgiczny pisze o liturgii pierwszych chrześcijan. Zamieszczamy przedruk całego artykułu.

 • Radio Plus: Rozmowa o Szkole Kantorów

  9 lipca 2013

  Krótką rozmowę o trwających zapisach na Szkołę Kantorów i Warsztatach muzyki niezwykłej, organizowanych przez Dominikański Ośrodek Liturgiczny, można było usłyszeć 9 lipca w magazynie reporterów na antenie krakowskiego Radia Plus.

 • TVP: 6 prawd wiary w niedzielnym programie

  17 lutego 2013

  W coniedzielnym programie „Między ziemią a niebem” pojawiła się informacja o wielkopostnym cyklu wideo „Sześć prawd wiary”, przygotowanym przez serwis Liturgia.pl.

 • IMF: Sześć prawd wiary

  13 lutego 2013

  Dla osób, które pracują przy komputerze, przesiadują wiele godzin w sieci i których terminarze wypchane są po brzegi, świetnym sposobem na zrobienie swoistego remanentu wiary są rekolekcje on-line. Ta forma zyskała na popularności odkąd tylko pojawiła się w sieci. Nie zastępuje ona rekolekcji parafialnych, ale uzupełnia gonitwę dnia codziennego, w zatrzymanie się nad swoim życiem.

 • Radio Plus: Rozmowa o cyklu 6 prawd wiary

  8 lutego 2013

  Krótką rozmowę o wielkopostnym cyklu wideokomentarzy serwisu Liturgia.pl pt. „Sześć prawd wiary” można było usłyszeć 8 lutego w magazynie reporterów na antenie krakowskiego Radia Plus.