Media o nas

Prezentujemy przedruki publikacji i materiałów dotyczące działalności Fundacji Dominikański Ośrodek Liturgiczny: naszych projektów, produktów i samej instytucji, które ukazały się w innych mediach.

 • TVP: 6 prawd wiary w niedzielnym programie

  17 lutego 2013

  W coniedzielnym programie „Między ziemią a niebem” pojawiła się informacja o wielkopostnym cyklu wideo „Sześć prawd wiary”, przygotowanym przez serwis Liturgia.pl.

 • IMF: Sześć prawd wiary

  13 lutego 2013

  Dla osób, które pracują przy komputerze, przesiadują wiele godzin w sieci i których terminarze wypchane są po brzegi, świetnym sposobem na zrobienie swoistego remanentu wiary są rekolekcje on-line. Ta forma zyskała na popularności odkąd tylko pojawiła się w sieci. Nie zastępuje ona rekolekcji parafialnych, ale uzupełnia gonitwę dnia codziennego, w zatrzymanie się nad swoim życiem.

 • Radio Plus: Rozmowa o cyklu 6 prawd wiary

  8 lutego 2013

  Krótką rozmowę o wielkopostnym cyklu wideokomentarzy serwisu Liturgia.pl pt. „Sześć prawd wiary” można było usłyszeć 8 lutego w magazynie reporterów na antenie krakowskiego Radia Plus.

 • Dominikanie.pl: Liturgia.pl pierwsza w rankingach

  19 grudnia 2012

  Dominikański serwis internetowy Liturgia.pl – który jako jeden z pierwszych w Polsce publikuje swoje nowości multimedialne w formie podcastów – zdominował podcastowe rankingi w kategorii „chrześcijaństwo”.

 • Areopag21: Ośrodek Liturgiczny a... Polska

  6 listopada 2012

  Brzmi prawie jak „słoń a sprawa polska”. Na dodatek jest to Dominikański Ośrodek. W tytule notki o tym nie wspomniałem, nie dlatego bym się lękał, że ktoś – na podstawie ostatnich wpisów – posądzi mnie o nerwicę dominikańską, ale dlatego że jest to przede wszystkim Ośrodek Liturgiczny.