Media o nas

Prezentujemy przedruki publikacji i materiałów dotyczące działalności Fundacji Dominikański Ośrodek Liturgiczny: naszych projektów, produktów i samej instytucji, które ukazały się w innych mediach.

 • IMF: Świat dźwiękami utkany

  17 lipca 2012

  4:36 miasto zaczyna powoli wybudzać się ze snu. A ja siedzę i słucham ciszy na przemian z muzyką. Ale nie tą muzyką, której słucha się na co dzień. Ta na co dzień jest mniej lub bardziej popularna, łatwa do powtórzenia, do odnalezienia na You Tubie, puszczana mimochodem, zwykle wpada jednym uchem, a wypada drugim.

 • Radio Kraków: Świętość niedzieli a zakupy

  26 lutego 2012

  W niedzielnej audycji z cyklu Rozmowy o wierze w Radio Kraków, zatytułowanej „Świętość niedzieli a zakupy”, red. Anna Łoś rozmawiała z Małgorzatą Gadomską i Michałem Kozą z Liturgia.pl oraz Adamem Sejbukiem.

 • Radio Kraków: Chrzest, czyli początek chrześcijanina

  11 grudnia 2011
  W kolejnej audycji Rozmowy o wierze w Radio Kraków, zatytułowanej „Chrzest św. czyli początek chrześcijanina”, red. Anna Łoś rozmawiała z o. Tomaszem Grabowskim OP, Oliverem Friedrichem i pastorem Piotrem Stachurskim.
 • Gość Niedzielny: Urodziny znakomitego śpiewnika

  2 listopada 2011

  II tom śpiewnika "Niepojęta Trójco" zawiera aż 329 utworów: chorał gregoriański z tradycji dominikańskiej, jednogłosowe pieśni tradycyjne, kompozycje i opracowania wielogłosowe autorów, takich jak: Dawid Kusz OP, Paweł Bębenek, Urszula Rogala, Piotr Pałka, Jacek Sykulski, Marcin Pospieszalski.

 • Spot reklamowy Dnia Papieskiego z naszą muzyką

  19 września 2011

  W spocie telewizyjnym i radiowym, promującym XI Dzień Papieski, wykorzystano nagranie „Krzyżu Święty” z płyty Dominikańskiego Ośrodka Liturgicznego.