Media o nas

Prezentujemy przedruki publikacji i materiałów dotyczące działalności Fundacji Dominikański Ośrodek Liturgiczny: naszych projektów, produktów i samej instytucji, które ukazały się w innych mediach.

 • Dominikanie.pl: Liturgia.pl pierwsza w rankingach

  19 grudnia 2012

  Dominikański serwis internetowy Liturgia.pl – który jako jeden z pierwszych w Polsce publikuje swoje nowości multimedialne w formie podcastów – zdominował podcastowe rankingi w kategorii „chrześcijaństwo”.

 • Areopag21: Ośrodek Liturgiczny a... Polska

  6 listopada 2012

  Brzmi prawie jak „słoń a sprawa polska”. Na dodatek jest to Dominikański Ośrodek. W tytule notki o tym nie wspomniałem, nie dlatego bym się lękał, że ktoś – na podstawie ostatnich wpisów – posądzi mnie o nerwicę dominikańską, ale dlatego że jest to przede wszystkim Ośrodek Liturgiczny.

 • IMF: Świat dźwiękami utkany

  17 lipca 2012

  4:36 miasto zaczyna powoli wybudzać się ze snu. A ja siedzę i słucham ciszy na przemian z muzyką. Ale nie tą muzyką, której słucha się na co dzień. Ta na co dzień jest mniej lub bardziej popularna, łatwa do powtórzenia, do odnalezienia na You Tubie, puszczana mimochodem, zwykle wpada jednym uchem, a wypada drugim.

 • Radio Kraków: Świętość niedzieli a zakupy

  26 lutego 2012

  W niedzielnej audycji z cyklu Rozmowy o wierze w Radio Kraków, zatytułowanej „Świętość niedzieli a zakupy”, red. Anna Łoś rozmawiała z Małgorzatą Gadomską i Michałem Kozą z Liturgia.pl oraz Adamem Sejbukiem.

 • Radio Kraków: Chrzest, czyli początek chrześcijanina

  11 grudnia 2011
  W kolejnej audycji Rozmowy o wierze w Radio Kraków, zatytułowanej „Chrzest św. czyli początek chrześcijanina”, red. Anna Łoś rozmawiała z o. Tomaszem Grabowskim OP, Oliverem Friedrichem i pastorem Piotrem Stachurskim.