Otrzymuj powiadomienia

Bardzo zależy nam na tym, aby być z Wami w kontakcie. Jeśli macie ochotę otrzymywać od nas powiadomienia o ciekawych inicjatywach, wydarzeniach i projektach - dajcie nam znać! Poniżej najprostsze sposoby, aby pozostać w kontakcie.

Otrzymuj SMSy

Strona internetowa

Na stronie internetowej, którą właśnie przeglądasz, publikujemy najświeższe informacje z życia Fundacji; nowości pojawiają się przede wszystkim w blogu. Jeśli korzystasz z technologii RSS, koniecznie zasubskrybuj nasz kanał.

Biuletyn e-mail (newsletter)

Wejdź na stronę „O nas” i zostaw nam swój adres, aby otrzymywać najważniejsze informacje prosto do swojej skrzynki mailowej. Obiecujemy nie wysyłać spamu i pieczołowicie chronić Twój adres, w każdej chwili możesz też zrezygnować z otrzymywania informacji (link rezygnacji znajdziesz na dole każdego maila).

Wiadomości na komórkę

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o najważniejszych naszych wydarzeniach na swój telefon komórkowy w formie wiadomości SMS - chętnie będziemy Ci je wysyłać! Przypomnimy o ważnych spotkaniach i poinformujemy o ewentualnych zmianach.

Aby otrzymywać sporadyczne SMSy, wyślij ze swojej komórki jednorazowo SMS (koszt jak zwykły SMS w Twojej taryfie):

DOL.info na numer 4628

Nie będziemy Cię spamować - poprzez SMS wysyłamy sporadycznie tylko najważniejsze wiadomości. W każdej chwili możesz zrezygnować z powiadomień, odpowiadając na otrzymaną wiadomość, wysyłając SMS o treści DOL.-info na numer 4628 lub wysyłając SMS o treści rezygnacja na numer +48668557705.

Facebook Messenger

Odezwij się do nas na Messengerze, wpisując w polu adresata: Fundacja Dominikański Ośrodek Liturgiczny; następnie wybierz opcję „Otrzymuj powiadomienia”.

Nie będziemy Cię spamować - poprzez Messengera wysyłamy sporadycznie tylko najważniejsze wiadomości. W każdej chwili możesz zrezygnować z powiadomień, wpisując „wypisz mnie” lub blokując kontakt z nami.

Media społecznościowe

Polub naszą stronę na Facebooku, żeby otrzymywać aktualizacje. Zachęcamy też do śledzenia naszych profili na Instagramie i Twitterze (ikonki w prawym dolnym rogu tej strony).

Informacja o administratorze danych osobowych

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Dominikański Ośrodek Liturgiczny, która ma siedzibę przy ul. Dominikańskiej 3/11 w Krakowie (31-043); adres kontaktowy to [email protected] Państwa dane będą przetwarzanie celem informowania o wydarzeniach organizowanych przez Fundację i jej ofercie. Są one przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Państwa dane będą przetwarzane do czasu wycofania Państwa zgody. Fundacja zamierza powierzyć dane partnerom w celu wykonywania przetwarzania danych za i w imieniu Administratora na podstawie umów o przetwarzanie danych oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa. Odbiorcami Państwa danych będą pracownicy Fundacji, odpowiedzialni za organizację wydarzenia. Mają Państwo prawo do wycofania zgody w każdym momencie, prawo dostępu do treści swoich danych, do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo wniesienia sprzeciwu, jednak konsekwencją tego może być niezrealizowanie umowy. Ponadto przysługuje Państwu prawo do sprzeciwu na sposób przetwarzania danych przez Administratora do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.