Otrzymuj powiadomienia

Bardzo zależy nam na tym, aby być z Wami w kontakcie. Jeśli macie ochotę otrzymywać od nas powiadomienia o ciekawych inicjatywach, wydarzeniach i projektach - dajcie nam znać! Poniżej najprostsze sposoby, aby pozostać w kontakcie.

Strona internetowa i media społecznościowe

Na stronie internetowej, którą właśnie przeglądasz, publikujemy najświeższe informacje z życia Fundacji; nowości pojawiają się przede wszystkim w blogu. Jeśli korzystasz z technologii RSS, koniecznie zasubskrybuj nasz kanał.

Krótsze i niemal codzienne komunikaty zamieszczamy na naszych profilach na Facebooku czy Twitterze (więcej linków znajdziesz w stopce tej strony).

Biuletyn e-mail (newsletter)

Wejdź na stronę „O nas” i zostaw nam swój adres, aby otrzymywać najważniejsze informacje prosto do swojej skrzynki mailowej. Obiecujemy nie wysyłać spamu i pieczołowicie chronić Twój adres.

Powiadomienia SMS na Rok Wiary

Infoserwis SMSJeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o ważnych wydarzeniach Roku Wiary na swój telefon komórkowy (w formie SMS) - teraz możesz zamówić nasz infoserwis! Przypomnimy o ważnych spotkaniach i poinformujemy o zmianach. Wiadomości będą rozsyłane przed wszystkimi ważniejszymi wydarzeniami, organizowanymi w ramach Roku Wiary przez Fundację Dominikański Ośrodek Liturgiczny, zwłaszcza wymienionymi w kalendarium Roku Wiary.

Wysyłane będą przede wszystkim wiadomości o zmianach w przyjętym kalendarzu (zmiany terminów, sal itd.), ale także przypomnienia o nadchodzących spotkaniach i najciekawsze propozycje spoza kalendarza. W sumie będzie to około 20 wiadomości do końca Roku Wiary, zaczniemy je wysyłać około połowy kwietnia. Osoby, które zapiszą się później, otrzymają kolejne smsy - wysłane po dacie zapisania się).

Ponieważ wysyłanie wiadomości SMS - w odróżnieniu od usług e-mailowych - wiąże się z opłatą, zapisanie się polega na wysłaniu przez zainteresowaną osobę płatnego SMSa (jest to forma przedpłaty za otrzymywane później wiadomości). Usługa jest dostępna dla abonentów sieci komórkowych T-mobile, Plus GSM, Orange, Play. Aby otrzymywać wiadomości, wyślij SMS o treści TC.ROKWIARY.imię (słowo imię możesz zastąpić swoim imieniem) na numer 75068 (koszt: 6,15 zł brutto czyli 5 zł netto). Otrzymasz odpowiedź z potwierdzeniem.

TC.ROKWIARY.imię na numer 75068

Usługę Premium SMS obsługuje Dotpay (zobacz Regulamin Usług i Serwisów SMS DotPay). Ewentualne reklamacje można składać poprzez odpowiedni formularz. Właścicielem infoserwisu jest serwis Liturgia.pl - kontakt poprzez tę stronę.