Jesteśmy w Lublinie, Katowicach i Poznaniu

20 listopada 2014

Serdecznie zapraszamy na nasze stoiska podczas wydarzeń targowych w drugiej połowie listopada. We wszystkich tych miejscach czekamy na Was z niemal pełną naszą ofertą w promocyjnych cenach.

Lublin, 18-20.11.2014 (wtorek-czwartek)

Zapraszamy na Targi Wydawców Katolickich na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Czekamy na Was do czwartku włącznie (od godz. 9) na stoisku nr 24 w hallu Collegium Jana Pawła II przy Alejach Racławickich 14.

Katowice, 21-23.11.2014 (piątek-niedziela)

Naszą ofertę zaprezentujemy także podczas Targów Książki w katowickim Spodku, które potrwają od piątku do niedzieli. Naszą ofertę w promocyjnych cenach będzie można znaleźć na stoisku 17, w godzinach 10-18 (w niedzielę do 17).

Poznań, 26-28.11.2014 (środa-piątek)

Targi Sakralia, organizowane przez Międzynarodowe Targi Poznańskie, to jedno z największych tego rodzaju wydarzeń w Polsce, dlatego nie może i tam zabraknąć prezentacji serwisu Liturgia.pl oraz naszej oferty wydawniczej. Zapraszamy na stoisko w godzinach 10-17 (w piątek do 15).

Na wszystkich stoiskach przyjmujemy płatności gotówką i kartami Visa, MasterCard, Maestro. Tradycyjnie też dla wszystkich Czytelników bloga, którzy odwiedzą jedno z naszych stoisk, przygotowaliśmy zniżkę 10% po podaniu hasła „blogozniżka” (zniżka jest liczona od cen promocyjnych, ale nie łączy się z innymi promocjami). Do zobaczenia!

Karty płatnicze