Liturgia.pl na targach w Poznaniu

4 - 7 listopada 2013

Na wszystkich, którzy odwiedzą nasze stoisko podczas targów Sakralia, które odbędą się w dniach 5-7 listopada 2013 w Poznaniu, czekają specjalne zniżki i konkursy. Serdecznie zapraszamy!

Podczas IV Targów Wyposażenia Kościołów, Przedmiotów Liturgicznych i Dewocjonaliów „Sakralia” 2013 sklep serwisu Liturgia.pl zaprezentuje bogatą ofertę płyt z muzyką liturgiczną przez nas wydanych lub dystrybuowanych, śpiewnik Niepojęta Trójco (tom II), książkę „Sakrament i misterium” oraz szeroki wachlarz książek dominikańskiego wydawnictwa „W drodze”. Jak zwykle, na stoisku będzie można także zasięgnąć informacji na temat projektów Fundacji i zapoznać się z naszymi stronami.

Wszystkie produkty będziemy oferować na stoisku nr 10 w pawilonie 3 w promocyjnych cenach, ale tradycyjnie już specjalnie dla Czytelników naszego bloga przygotowaliśmy dodatkowy rabat 10%. Aby skorzystać z promocji, wystarczy na naszym stoisku przed zakupem podać hasło „śledzę blog Fundacji” (zniżka liczona dodatkowo od promocyjnej ceny na targach, ale nie łączy się z pozostałymi promocjami).

Podczas tegorocznych targów wystawcy z całej Polski zaprezentują m.in. przedmioty liturgiczne, wyposażenie obiektów sakralnych (konfesjonały, ławki, dzwony, organy, sprzęt nagłaśniający i multimedialny), produkty i usługi związane z budownictwem sakralnym, sztukę sakralną, pomoce dydaktyczne dla katechetów, dewocjonalia, a także wydawnictwa i bogatą ofertę pielgrzymek do sanktuariów w Polsce i za granicą. Targom będą towarzyszyć konferencje na temat wykorzystanie dachów kościołów, plebanii i kompleksów klasztornych do zakładania małych elektrowni solarnych, a także remonty i termomodernizacja obiektów sakralnych i budynków oraz spotkanie katechetyczne. 

Serdecznie zapraszamy, będziemy na Was czekać!