Otrzymuj powiadomienia

Bardzo zależy nam na tym, aby być z Wami w kontakcie. Jeśli macie ochotę otrzymywać od nas powiadomienia o ciekawych inicjatywach, wydarzeniach i projektach - dajcie nam znać! Poniżej najprostsze sposoby, aby pozostać w kontakcie.

Otrzymuj SMSy

Strona internetowa

Na stronie internetowej, którą właśnie przeglądasz, publikujemy najświeższe informacje z życia Fundacji; nowości pojawiają się przede wszystkim w blogu. Jeśli korzystasz z technologii RSS, koniecznie zasubskrybuj nasz kanał.

Biuletyn e-mail (newsletter)

Wejdź na stronę „O nas” i zostaw nam swój adres, aby otrzymywać najważniejsze informacje prosto do swojej skrzynki mailowej. Obiecujemy nie wysyłać spamu i pieczołowicie chronić Twój adres, w każdej chwili możesz też zrezygnować z otrzymywania informacji (link rezygnacji znajdziesz na dole każdego maila).

Wiadomości na komórkę

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o najważniejszych naszych wydarzeniach na swój telefon komórkowy w formie wiadomości SMS - chętnie będziemy Ci je wysyłać! Przypomnimy o ważnych spotkaniach i poinformujemy o ewentualnych zmianach.

Aby otrzymywać sporadyczne SMSy, wyślij ze swojej komórki jednorazowo SMS (koszt jak zwykły SMS w Twojej taryfie):

DOL.info na numer 4628

Nie będziemy Cię spamować - poprzez SMS wysyłamy sporadycznie tylko najważniejsze wiadomości. W każdej chwili możesz zrezygnować z powiadomień, odpowiadając na otrzymaną wiadomość, wysyłając SMS o treści DOL.-info na numer 4628 lub wysyłając SMS o treści rezygnacja na numer +48668557705.

Facebook Messenger

Odezwij się do nas na Messengerze, wpisując w polu adresata: Fundacja Dominikański Ośrodek Liturgiczny; następnie wybierz opcję „Otrzymuj powiadomienia”.

Nie będziemy Cię spamować - poprzez Messengera wysyłamy sporadycznie tylko najważniejsze wiadomości. W każdej chwili możesz zrezygnować z powiadomień, wpisując „wypisz mnie” lub blokując kontakt z nami.

Media społecznościowe

Polub naszą stronę na Facebooku, żeby otrzymywać aktualizacje. Zachęcamy też do śledzenia naszych profili na Instagramie i Twitterze (ikonki w prawym dolnym rogu tej strony).

Informacja o administratorze danych osobowych

Administratorem Państwa danych osobowych jest Fundacja Dominikański Ośrodek Liturgiczny. Bliższe informacje o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć w naszej Polityce prywatności.