Wesprzyj nas

Działalność Fundacji nie jest obliczona na zysk, ale na realizację misji. Staramy się pokrywać bieżące potrzeby z działalności gospodarczej, jednak projekty realizujemy wyłącznie dzięki wsparciu osób, które doceniają to, co robimy i chcą, byśmy robili to lepiej.

Jest wiele form pomocy, na którą czekamy:


Po pierwsze, pomódl się za nas. Żadne inne wsparcie nie zastąpi zanoszenia próśb do dobrego Boga o błogosławieństwo dla naszych wysiłków.

 
Po drugie, każda złotówka jest ważna. Poniżej znajdziesz informację o tym co jesteśmy w stanie zrealizować za przekazane nam środki finansowe, w zależności od ich wysokości. Darowizny naszych Przyjaciół wydajemy mądrze i rozważnie. Jeśli możesz, przekaż nam choć kilka złotych w miesiącu. Dzięki Tobie będziemy mogli rozwinąć kolejne projekty. Pamiętaj, że najbardziej nam pomożesz wpłacając regularnie nawet małe kwoty.
 
Po trzecie, jako organizacja pożytku publicznego, zbieramy 1% podatku. Aby wesprzeć nas w ten sposób, wystarczy na swojej deklaracji podatkowej wpisać nasz KRS: 0000354036 - więcej informacji.
 
Możesz nas wesprzeć kupując wydawnictwa, które oferujemy. Warto, byś pomyślał o nich, gdy robisz komuś prezent. Kupując je w naszym sklepie, obdarowujesz Twojego przyjaciela i nas. Dochód ze sprzedaży jest przeznaczany przede wszystkim na nasze koszty utrzymania (wynagrodzenia, utrzymanie biura, koszty administracyjne).
 
Każdy z nas zna osoby, które chętnie dzielą się swoim majątkiem, zarządzają lub pracują w firmach, które wspierają organizacje pozarządowe. Opowiedz o nas i naszych potrzebach Twoim znajomym, by wiedzieli, że mogą wesprzeć dobre dzieło.

 

Rachunek bankowy w PLN dla darowizn:
47 1140 2004 0000 3802 7522 9738
Fundacja Dominikański Ośrodek Liturgiczny
ul. Dominikańska 3/11, 31-043 Kraków
BIC/SWIFT: BREXPLPWMBK